Lektoři

Hledáme nové lektory! Časově flexibilní!

andrea

Andrea

„matka” projektu flexikurz.cz, ráda přijímá nové výzvy

Vystudovala jsem cizí jazyky v České republice a v Rakousku, plynně hovořím anglicky, německy, polsky a španělsky, v současné době pracuji na francouzštině, italštině, maďarštině a arabštině. Mám rovněž zkušenosti s prací v oblasti marketingu v mezinárodní firmě u nás i v zahraničí. Jsem matkou tří dětí, snažím se skloubit péči o rodinu, práci a koníčky. Těším se na společnou práci s Vámi!

email: andrea@flexikurz.cz
monika

Monika

energická, otevřená, vstřícná

Vystudovala jsem cizí jazyky v Praze, často jsem pobývala na stážích na zahraničních univerzitách. Po studiu jsem začala pracovat u nadnárodních společností. Jazyky a komunikace jsou mou silnou stránkou, hovořím plynně anglicky a španělsky. Těším se na otevřenou komunikaci s Vámi! Moderní výuka cizích jazyků může být velmi zábavná!

email: monika@flexikurz.cz
marina
 
 
 

Marina

dynamická, spolehlivá, komunikativní

Vystudovala jsem ekonomii a jsem rodilá mluvčí v ruském jazyce. Po skončení mé mateřské dovolené jsem začala aktivně vyučovat ruský jazyk jak v soukromých firmách, tak individuálně. Velmi ráda nabídnu svou pomoc začátečníkům i pokročilým. Těším se na společnou komunikaci!

email: marina@flexikurz.cz

 

Martina

akční, mladá, komunikativní

Vystudovala jsem bilingvní gymnázium a v současné době studuji španělský jazyk na univerzitě v Českých Budějovicích. Mimo španělštiny se věnuji angličtině. Oba jazyky již pátým rokem vyučuji studenty všech věkových kategorií. Angličtina a španělština jsou mou vášní a věřím, že tento pozitivní přístup k cizím jazykům přenáším i na osoby, se kterými komunikuji.

email: martina@flexikurz.cz